logo Jota centrum logo
Hlavní Irisdiagnostika Kurzy jógy Masáže Reiki Tai-či Prodej Tachyonů Kontakt

O TACHYONECH

 

Tachyonová energie je kosmická praenergie, ze které vznikl vesmír.
Je popisována v souvislosti s prehistorickými spirituálními rituály a znovu objevena průkopníky fyziky ve 20. století. Existuje v beztvarém stavu, který je označován nulovým bodem energie, nebo volnou energií, ale také ve zformovaném poli nebo částici, která se nazývá tachyon.
Pojem tachyon byl zaveden v roce 1966 Geraldem Feinbergem pro částici kosmické energie. Slovo „tachyon“ je odvozeno z řeckého výrazu pro vysokou rychlost, neboť tachyony se pohybují nadsvětelnou rychlostí.
V tachyonech jsou obsaženy všechny formy energií, které slouží člověku k začlenění do řádu vesmíru. Využívání tachyonové energie pozitivně ovlivňuje zdraví a harmonii jednotlivce stejně jako celé planety Země.
Americký vědec David Wagner po zdlouhavém výzkumu vyvinul konvertor, který umožňuje využívat tachyonovou energii speciálně pro léčebné účely. V konvertorech jsou tachyonizovány nejrůznější předměty. Tyto pak navždy zůstávají v tachyonovém (extrémně vysokém) kmitání a vyzařují tuto pozitivní energii do potřebných míst a prostorů.


> E-shop Dokonalý tachyon (www.dokonalytachyon.cz)

Tachyon

Tachyon

> O Irisdiagnostice > O Józe > O Masážích > O nás > O Reiki > O Tai-či > O Tachyonech
Copyright © JOTAcentrum 2007