logo Jota centrum logo
Hlavní Irisdiagnostika Kurzy jógy Masáže Reiki Tai-či Prodej Tachyonů Kontakt

O nás

 

  JÓGA

  1979 - JÓGU jsem začala cvičit během studia vysoké školy v Moskvě zpočátku pod vedením ruského jogína Viktora S. Bojka, později sama.

  1990 – Na podzim jsem se poprvé setkala s Mistrem P. S. Mahéšvaránandou a začala cvičit podle jeho systému Jóga v denním životě. Po absolvování několikaletého cvičitelského studia u Mistra jsem začala jógu učit. Během další praxe jsem ještě prošla řadou povinných cvičitelských kurzů Unie jógy pod ČSTV.

  REIKI, SHIATSU, IRISDIAGNOSTIKA

  1993 – Vrozené zdravotní oslabení mé dcery mne přivedlo na kurzy REIKI 1 a následně REIKI 2 do Liberce k Mistru Reiki Mari Hall.

  1994 – Od podzimu jsem REIKI začala praktikovat veřejně.

  2002 a 2006 – 3. a 4. stupeň jsem získala v Plzni u Mistra V. Palána, takže od léta 2006 pořádám i kurzy REIKI a učím tuto krásnou Božskou energii používat další lidi.

  2009 – Absolvování kurzu SHIATSU bylo logickým krokem v rozvoji mých vědomostí a schopností.

  2012 – IRIDOLOGII jsem z počátku předpokládala využívat pouze jako diagnostickou pomůcku při své REIKI praxi, avšak již v průběhu kurzu u renomované iridoložky Kateřiny Konrádové mne možnosti této techniky ohromily a rozhodla jsem se IRISDIAGNOSTIKU začlenit do své praxe jako samostatnou ucelenou službu klientovi.

 

Ing. Jitka Jirků, Mistr REIKI

Reiki

  .

  TAIJIQUAN

  Různým bojovým uměním se věnuji od roku 1985, kdy jsem začal navštěvovat oddíl judo v Děčíně. Po krátkém setkání s karate-do v roce 1989 jsem se začal věnovat čínskému kung-fu pod vedením Romana Hladíka. S japonskými styly jsem se setkal opět v roce 2004 při cvičení jiu-jitsu v pražských Vršovicích a kendo v klubu San-dó-mon. V roce 2005 jsem začal cvičit taijiquan u Mistra Zhai Hong Yina v Praze. Od roku 1997 se též věnuji cvičení jógy mého Mistra Mahéšvaránandy.

  1991 – Sestava 24 forem Taijiquan stylu Yang, společně se cvičeními čchi-kung (qigong) a i tin ting (Yijinjing).

  2005 – Sestava Yang 88, u Mistra Zhai Hong Yina

  MASÁŽE, QI (ČCHI), REIKI

  S léčebnými účinky čchi (qi) jsem se setkal záhy po zahájení cvičení taiji. Přes Reiki mě vedla cesta k energetickým Breussovým masážím, Dornově metodě a v neposlední řadě ke klasickým masážím.

  1991 – Čchi-kung a práce s energií

  2007 – 1. stupeň Reiki

  2010 – 2. stupeň Reiki

  2012 – Rekondiční a sportovní masáže, Breussova masáž, Dornova metoda

 

Jan Jirků, učitel Taijiquan

Taiji

> O Irisdiagnostice > O Józe > O Masážích > O nás > O Reiki > O Tai-či > O Tachyonech
Copyright © JOTAcentrum 2007